Herman Hendrik Richter, 17521801 (aged 49 years)

Name
Herman Hendrik /Richter/
Given names
Herman Hendrik
Surname
Richter
Also known as
Hendrik Rigters en /Regter/
Birth 1752
MarriageMaria Christina ScholtenView this family
January 26, 1787 (aged 35 years)
Source: Stadsarchief Amsterdam
Note: Huwelijksinschrijving Amsterdam/Amstelveen, 26 januari 1787:

Huwelijksinschrijving Amsterdam/Amstelveen, 26 januari 1787:

Amstelveen, Herman Hendrik Richter van Braamse in Osnabrug, Rooms, oud 34 Jaren, woont onder Amstelveen, ouders dood, geads. met Jan Hendrik Blankefort, op Cattenburg en Maria Christina Scholten van Amst., Rooms, oud 23 Jaren, buijten de Utrechtsepoort, geads. met haar vader Gerrit Scholten, woont als voorn.

Residence January 26, 1787 (aged 35 years)
Source: Stadsarchief Amsterdam
Baptism of a sonPetrus Franciscus Rigters
January 22, 1797 (aged 45 years)
Address: Kerk Op Het Kuiperspad
Religion: RK
Source: Stadsarchief Amsterdam
Note: Gerardus Joannes et Petrus Franciscus gemini: 2 Aug obiit

Gerardus Joannes et Petrus Franciscus gemini: 2 Aug obiit P: Hendrik Rigters, et Maria Scholten Sus. pmi Gerrit Scholte, et Maria Walle 2 di vers Petrus Franciscus Wubbe, et Elisabeth Helena Scholten

Baptism of a sonGerardus Joannes Rigters
January 22, 1797 (aged 45 years)
Address: Kerk Op Het Kuiperspad
Religion: RK
Source: Stadsarchief Amsterdam
Note: Gerardus Joannes et Petrus Franciscus gemini: 2 Aug obiit

Gerardus Joannes et Petrus Franciscus gemini: 2 Aug obiit P: Hendrik Rigters, et Maria Scholten Sus. pmi Gerrit Scholte, et Maria Walle 2 di vers Petrus Franciscus Wubbe, et Elisabeth Helena Scholten

Burial of a sonPetrus Franciscus Rigters
August 2, 1797 (aged 45 years)
Source: Stadsarchief Amsterdam
Birth of a sonJoannes Bernardus Regter
October 22, 1798 (aged 46 years)
Source: FamilySearch
Note: Lees ook zijn verhaal op : https://www.uitdeoudekoektrommel.com/genealogie/joannes-bernardus-regter/
Baptism of a sonJoannes Bernardus Regter
October 23, 1798 (aged 46 years)
Source: Stadsarchief Amsterdam
Note: Kerk Op het Kuiperspad
Note: P: Hendrik Regter, et Maria Xtina Scholten

P: Hendrik Regter, et Maria Xtina Scholten S: Joannes Bernardus Regter, et Elisabeth Scholten

Residence November 12, 1801 (aged 49 years)
Address: Buiten op 't Hoedemaakerspad naast de wasbleek.
Source: Stadsarchief Amsterdam
Burial November 12, 1801 (aged 49 years)
Address: St. Antonis Kerkhof
Source: Stadsarchief Amsterdam
Baptism of a sonHenricus Franciscus Rigters
February 4, 1802 (aged 50 years)
Address: Kerk Op Het Kuiperspad
Religion: RK
Source: Stadsarchief Amsterdam
Note: Drie maanden na het overlijden van zijn vader geboren.
Note: Par: Hendrik Rigters en Maria Scholten

Par: Hendrik Rigters en Maria Scholten Susc: Maria Koster

Last change May 16, 201923:22:49

Family with Maria Christina Scholten
himself
17521801
Birth: 1752Bramsche, Nedersaksen, Duitsland
Burial: November 12, 1801Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
wife
17631832
Baptism: July 5, 1763 33 33Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Death: November 27, 1832Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Marriage MarriageJanuary 26, 1787Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
10 years
son
17971797
Baptism: January 22, 1797 45 33Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Burial: August 2, 1797Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
son
1797
Baptism: January 22, 1797 45 33Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Death:
21 months
son
17981838
Birth: October 22, 1798 46 35Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Death: January 28, 1838Nieuwer-Amstel, Noord-Holland, Nederland
3 years
son
18021802
Baptism: February 4, 1802 50 38Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Burial: April 11, 1802Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Ferdinand Jansen + Maria Christina Scholten
partner’s partner
17651830
Birth: 1765Münster, Duitsland
Death: September 17, 1830Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
wife
17631832
Baptism: July 5, 1763 33 33Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Death: November 27, 1832Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Marriage MarriageJune 18, 1802Amstelveen, Noord-Holland, Nederland
Marriage@Stadsarchief Amsterdam@
Residence@Stadsarchief Amsterdam@
Residence@Stadsarchief Amsterdam@
Burial@Stadsarchief Amsterdam@
Marriage

Huwelijksinschrijving Amsterdam/Amstelveen, 26 januari 1787:

Amstelveen, Herman Hendrik Richter van Braamse in Osnabrug, Rooms, oud 34 Jaren, woont onder Amstelveen, ouders dood, geads. met Jan Hendrik Blankefort, op Cattenburg en Maria Christina Scholten van Amst., Rooms, oud 23 Jaren, buijten de Utrechtsepoort, geads. met haar vader Gerrit Scholten, woont als voorn.

Note

Ook wel: Harmen