Jean Huwer, 17871834 (aged 46 years)

Name
Jean /Huwer/
Given names
Jean
Surname
Huwer
Also known as
/Huver/
Birth
Source citation: @Archives Moselle en huwelijksbijlagen@
Baptism
Religion: RK
Source citation: @Archives Moselle en huwelijksbijlagen@
Note: Ouders: Bernard Huwer, kleermaker, woonachtig te Sarreinsming en Marguerithe Felker.

Ouders: Bernard Huwer, kleermaker, woonachtig te Sarreinsming en Marguerithe Felker.
Peter: Jean Hann, zwager van de vader, metselaar, woonachtig te Neunkirch (waarschijnlijk Neunkirch-lès-Sarreguemines).
Meter: Anne Marie Huwer, zus van de vader, echtgenote van Jean George Albert, landbouwer te Bebelsheim (Biebelsheim).

Occupation
Kleermaker
Birth of a brother
Source citation: @Archives Moselle@
Baptism of a brother
Religion: RK
Source citation: @Archives Moselle@
Note: Par.: Bernard Huwer, kleermaker en Margaruitte Valker

Par.: Bernard Huwer, kleermaker en Margaruitte Valker
Peter: Pierre Huwer, zoon van wijlen Jean Pierre Huwer, soldaat uit Sarinsming.
Meter: Anne Madelaine Bock uit Sarinsming.

Death of a brother
Source citation: @Archives Moselle@
Burial of a brother
Source citation: @Archives Moselle@
Birth of a brother
Source citation: @Archives Moselle@
Note: Levenloos geboren zoon van Bernard Huwer, kleermaker en Marguerithe Voelcker.
Death of a brother
Source citation: @Archives Moselle@
Burial of a brother
Source citation: @Archives Moselle@
Death of a mother
Source citation: @Huwelijksbijlagen zoon Jean en Tienjarige tafel@
Marriage of a parent
Source citation: @Tienjarige tafel@
Death of a father
Source citation: @Huwelijksbijlagen zoon Jean@
Immigration
1816 (aged 28 years)
Marriage
Source citation: @Noord-Hollands Archief en huwelijksbijlagen@
Note: Jean wonende op de Groeneburgwal No. 17 en Joanna Maria wonende Nes No. 18
Residence
Address: Nes 119
Birth of a son
Address: Nes 119
Source citation: @Stadsarchief Amsterdam@
Residence
Address: Nes 107
Birth of a daughter
Address: Nes 107
Source citation: @Stadsarchief Amsterdam@
Death
Address: Nes 107
Source citation: @Stadsarchief Amsterdam@
Last change
May 22, 201917:06:45
Author of last change: TanjavdBerg
Family with parents
father
17551807
Birth: February 7, 1755 44 37 Sarreinsming, Moselle, Frankrijk
Death: April 7, 1807Sarreguemines, Moselle, Frankrijk
mother
17641797
Birth: April 5, 1764 Sarreinsming, Moselle, Frankrijk
Death: June 3, 1797Sarreguemines, Moselle, Frankrijk
Marriage MarriageJune 13, 1786Sarreinsming, Moselle, Frankrijk
14 months
himself
17871834
Birth: July 25, 1787 32 23 Sarreinsming, Moselle, Frankrijk
Death: March 26, 1834Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
3 years
younger brother
17901790
Birth: July 4, 1790 35 26 Sarreinsming, Moselle, Frankrijk
Death: July 31, 1790Sarreinsming, Moselle, Frankrijk
13 months
younger brother
17911791
Birth: August 6, 1791 36 27 Sarreinsming, Moselle, Frankrijk
Death: August 6, 1791Sarreinsming, Moselle, Frankrijk
Father’s family with Anna Maria Rauch
father
17551807
Birth: February 7, 1755 44 37 Sarreinsming, Moselle, Frankrijk
Death: April 7, 1807Sarreguemines, Moselle, Frankrijk
stepmother
17691826
Baptism: August 16, 1769Zetting, Moselle, Frankrijk
Death: June 21, 1826Sarreinsming, Moselle, Frankrijk
Marriage MarriageAugust 1, 1797Sarreinsming, Moselle, Frankrijk
Family with Joanna Maria Wilik
himself
17871834
Birth: July 25, 1787 32 23 Sarreinsming, Moselle, Frankrijk
Death: March 26, 1834Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
wife
17961870
Baptism: November 24, 1796 42 36 Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Death: January 20, 1870Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Marriage MarriageMay 2, 1821Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
2 years
son
18231865
Birth: September 30, 1823 36 26 Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Death: July 11, 1865Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
10 years
daughter
18331913
Birth: September 21, 1833 46 36 Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Death: February 19, 1913Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Birth
Source citation: @Archives Moselle en huwelijksbijlagen@
Baptism
Source citation: @Archives Moselle en huwelijksbijlagen@
Marriage
Source citation: @Noord-Hollands Archief en huwelijksbijlagen@
Residence
Residence
Death
Source citation: @Stadsarchief Amsterdam@
Baptism

Ouders: Bernard Huwer, kleermaker, woonachtig te Sarreinsming en Marguerithe Felker.
Peter: Jean Hann, zwager van de vader, metselaar, woonachtig te Neunkirch (waarschijnlijk Neunkirch-lès-Sarreguemines).
Meter: Anne Marie Huwer, zus van de vader, echtgenote van Jean George Albert, landbouwer te Bebelsheim (Biebelsheim).

Marriage

Jean wonende op de Groeneburgwal No. 17 en Joanna Maria wonende Nes No. 18