Andreas Petrus Regter, 19161972 (aged 56 years)

Name
Andreas Petrus /Regter/
Given names
Andreas Petrus
Nickname
André
Surname
Regter
Birth
Education
Note: 5 Jaar lagere school en 1 jaar Nijverheidsavondschool.
Occupation
Los werkman, winkelbediende
Birth of a brother
Death of a maternal grandmother
Address: Cereslaan 23
Source citation: @Noord-Hollands Archief@
Death of a paternal grandfather
Address: Hortensiastraat 24
Source citation: @Noord-Hollands Archief@
Military
Dienstplicht
April 1, 1936 (aged 19 years)
Note: Lente: 1,636 mtr.

Lente: 1,636 mtr.
Gewicht: 61 kg.

Inlijving bij het 1e Halfregiment 1e Regiment Huzaren 1e Ploeg: 1 april 1936.

Opmerkingen:
Is Nederlander. Kan gemist worden. Kan met paarden omgaan.
30 Juni 1937 met groot verlof.
Met ingang van 2 Januari 1939 overgeplaatst bij het 1e Regiment Huzaren, ng 16 Februari 1939 No. 25.

Woonadres: Kromme Englaan 31 te Bussum.

Marriage
Death of a father
Address: Iepenlaan 30
Death of a mother
Address: Hamerstraat 54
Source citation: @Noord-Hollands Archief@
Death
Burial
yes
Address: Begraafplaats Naarderstraat 68 Huizen
Source citation: @Online Begraafplaatsen@
Last change
January 5, 202001:35:08
Author of last change: TanjavdBerg
Family with parents
father
18881945
Birth: April 30, 1888 25 22 Nieuwer-Amstel, Noord-Holland, Nederland
Death: August 1, 1945Bussum, Noord-Holland, Nederland
mother
18801948
Birth: May 30, 1880 38 24 Orthen, Noord-Brabant, Nederland
Death: November 13, 1948Bussum, Noord-Holland, Nederland
elder sister
19081991
Birth: August 1, 1908 20 28 Hilversum, Noord-Holland, Nederland
Death: May 1, 1991
14 months
elder sister
19091985
Birth: September 16, 1909 21 29 Hilversum, Noord-Holland, Nederland
Death: June 22, 1985Naarden, Noord-Holland, Nederland
elder sister
Private
himself
19161972
Birth: October 28, 1916 28 36 Düsseldorf, Noordrijn-Westfalen, Duitsland
Death: December 11, 1972Huizen, Noord-Holland, Nederland
4 years
younger brother
19212003
Birth: February 23, 1921 32 40 Utrecht, Utrecht, Nederland
Death: May 23, 2003
Family with Maria Catharina Ebbelaar
himself
19161972
Birth: October 28, 1916 28 36 Düsseldorf, Noordrijn-Westfalen, Duitsland
Death: December 11, 1972Huizen, Noord-Holland, Nederland
wife
19192010
Birth: April 9, 1919Bussum, Noord-Holland, Nederland
Death: March 20, 2010Huizen, Noord-Holland, Nederland
Marriage MarriageApril 1, 1936Bussum, Noord-Holland, Nederland
Birth
Military
Marriage
Burial
Source citation: @Online Begraafplaatsen@
Education

5 Jaar lagere school en 1 jaar Nijverheidsavondschool.

Military

Lente: 1,636 mtr.
Gewicht: 61 kg.

Inlijving bij het 1e Halfregiment 1e Regiment Huzaren 1e Ploeg: 1 april 1936.

Opmerkingen:
Is Nederlander. Kan gemist worden. Kan met paarden omgaan.
30 Juni 1937 met groot verlof.
Met ingang van 2 Januari 1939 overgeplaatst bij het 1e Regiment Huzaren, ng 16 Februari 1939 No. 25.

Woonadres: Kromme Englaan 31 te Bussum.