Grietje Jansen, 17851859 (aged 74 years)

Name
Grietje /Jansen/
Given names
Grietje
Surname
Jansen
Also known as
Jans en /Wakkers/
Birth
Occupation
Daghuurster
Aangegeven
Baptism
Religion: NG
Marriage
Note: Voorthuizen:

Voorthuizen:
Ingetekend tot Putten den 12 April 1805 Hendrik Teunissen J.M en Grietje Jans J.D.
Geboden: 14 April, 21 April en 28 April.

Putten:
Den 12 april coram Jan Wijnen en Aalt Hamers.
Hendrik Teunissen J.M. geboren en woonende te Voorthuijzen, oud 33 jaar en Grietje Jans J.D. geboren en woonende te Putten, oud 20 jaar.
Getuigen: Teunis Hendriksen vader van den Bruijdegom en Nellen van Diest en Gerrit Jansen als voogden van den Bruijd.
Geboden: den 14 april, den 21 april en den 28 april.
Den 28 april volgens attest van J.H. V Niel Predikant alhier getrouwt.

Death of a husband
Address: Huis No. 953
Source citation: @Gelders Archief@
Marriage
Source citation: @Gelders Archief@
Birth of a daughter
Address: Op de Koetsendijk
Source citation: @Gelders Archief@
Death of a husband
Address: Groenesteeg
Source citation: @Gelders Archief@
Marriage of a daughter
Source citation: @Gelders Archief@
Marriage of a daughter
Source citation: @Utrechts Archief@
Death
Address: Woonhuize K 15
Note: Waarschijnlijk!

Waarschijnlijk!

Volgens de overlijdensakte is deze Grietje geboren te Putten en weduwe van Jacob van de Bor.
Grietje is in ieder geval overleden na 27 augustus 1858.

Last change
December 7, 201715:23:13
Author of last change: TanjavdBerg
Family with Cornelis Hendriksen van den Bor
husband
17941841
Birth: January 22, 1794Nijkerk, Gelderland, Nederland
Death: August 20, 1841Nijkerk, Gelderland, Nederland
herself
17851859
Birth: November 11, 1785Buurtschap Diermen
Death: November 29, 1859Putten, Gelderland, Nederland
Marriage MarriageMarch 17, 1820Nijkerk, Gelderland, Nederland
6 years
daughter
18251886
Birth: August 17, 1825 31 39 Nijkerk, Gelderland, Nederland
Death: October 28, 1886Maartensdijk, Utrecht, Nederland
Family with Hendrik Teunissen
husband
17721817
Birth: February 8, 1772Voorthuizen, Gelderland, Nederland
Death: September 4, 1817Nijkerk, Gelderland, Nederland
herself
17851859
Birth: November 11, 1785Buurtschap Diermen
Death: November 29, 1859Putten, Gelderland, Nederland
Marriage MarriageApril 28, 1805Putten, Gelderland, Nederland
Birth
Aangegeven
Baptism
Marriage
Marriage
Source citation: @Gelders Archief@
Death
Marriage

Voorthuizen:
Ingetekend tot Putten den 12 April 1805 Hendrik Teunissen J.M en Grietje Jans J.D.
Geboden: 14 April, 21 April en 28 April.

Putten:
Den 12 april coram Jan Wijnen en Aalt Hamers.
Hendrik Teunissen J.M. geboren en woonende te Voorthuijzen, oud 33 jaar en Grietje Jans J.D. geboren en woonende te Putten, oud 20 jaar.
Getuigen: Teunis Hendriksen vader van den Bruijdegom en Nellen van Diest en Gerrit Jansen als voogden van den Bruijd.
Geboden: den 14 april, den 21 april en den 28 april.
Den 28 april volgens attest van J.H. V Niel Predikant alhier getrouwt.

Death

Waarschijnlijk!

Volgens de overlijdensakte is deze Grietje geboren te Putten en weduwe van Jacob van de Bor.
Grietje is in ieder geval overleden na 27 augustus 1858.

Note

Ook wel: Grietje Willems