Ferdinand Jansen, 17651830 (aged 65 years)

Name
Ferdinand /Jansen/
Given names
Ferdinand
Surname
Jansen
Also known as
/Ferdinandus/
Birth
Source citation: @Stadsarchief Amsterdam@
Marriage
Source citation: @Stadsarchief Amsterdam@
Note: Huwelijksinschrijving Amsterdam/Amstelveen, 18 juni 1802:

Huwelijksinschrijving Amsterdam/Amstelveen, 18 juni 1802:

Amstelveen, Ferdinand Jansen van Amster., Rooms, oud 30 jaren, buiten d' Utr:poort op 't Hoedemakerpad, ouders dood, gead: met Theodorus Smink in de Reguliersdwarsstr. en Maria Christina Scholten van Amstv., Rooms, Wed. van Hendrik Rigters, woont als boven.

Occupation
Hovenier
Residence
Address: Buiten d'Utrechtsepoort op 't Hoedemakerspad
Source citation: @Stadsarchief Amsterdam@
Death
Address: Hoedemakerspad No. 32 Kanton 3
Source citation: @Stadsarchief Amsterdam@
Last change
February 26, 201822:12:52
Author of last change: TanjavdBerg
Family with Maria Christina Scholten
himself
17651830
Birth: 1765Münster, Duitsland
Death: September 17, 1830Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
wife
17631832
Baptism: July 5, 1763 33 33 Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Death: November 27, 1832Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Marriage MarriageJune 18, 1802Amstelveen, Noord-Holland, Nederland
Herman Hendrik Richter + Maria Christina Scholten
wife’s husband
17521801
Birth: 1752Bramsche, Nedersaksen, Duitsland
Burial: November 12, 1801Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
wife
17631832
Baptism: July 5, 1763 33 33 Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Death: November 27, 1832Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Marriage MarriageJanuary 26, 1787Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
10 years
stepson
17971797
Baptism: January 22, 1797 45 33 Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Burial: August 2, 1797Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
stepson
1797
Baptism: January 22, 1797 45 33 Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Death:
21 months
stepson
17981838
Birth: October 22, 1798 46 35 Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Death: January 28, 1838Nieuwer-Amstel, Noord-Holland, Nederland
3 years
stepson
18021802
Baptism: February 4, 1802 50 38 Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Burial: April 11, 1802Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Birth
Source citation: @Stadsarchief Amsterdam@
Marriage
Source citation: @Stadsarchief Amsterdam@
Residence
Source citation: @Stadsarchief Amsterdam@
Death
Source citation: @Stadsarchief Amsterdam@
Marriage

Huwelijksinschrijving Amsterdam/Amstelveen, 18 juni 1802:

Amstelveen, Ferdinand Jansen van Amster., Rooms, oud 30 jaren, buiten d' Utr:poort op 't Hoedemakerpad, ouders dood, gead: met Theodorus Smink in de Reguliersdwarsstr. en Maria Christina Scholten van Amstv., Rooms, Wed. van Hendrik Rigters, woont als boven.