Gijsbertien Lubberts,

Name
Gijsbertien /Lubberts/
Given names
Gijsbertien
Surname
Lubberts
Also known as
/Lubbers/
MarriageJan Peters InklaerView this family
after 1700

Baptism of a sonDerk Inklaer
September 10, 1704
Religion: NG
Source: FamilySearch
Note: Den 10 Septemb. Jan Peters Inklaer en Gijsbertien een soon Derk.
Baptism of a sonLubbert Inklaer
February 28, 1706
Religion: NG
Source: FamilySearch
Note: Den 28 Feb. Jan Peters Inklaer en Gijsbertien Lubberts een soon Lubbert.
Baptism of a sonGeurt Enklaar
March 24, 1708
Religion: NG
Source: FamilySearch
Note: Den 24 Meert Jan Peters Inklaer en Gijsbertien Lubberts een soon Geurt.
Baptism of a sonCornelis Inklaer
October 27, 1709
Religion: NG
Source: Gelders Archief
Note: Den 27 octob: Jan Peters Inklaer en Gijsbertien Lubbers een soon Cornelis.
Baptism of a daughterCornelia Inklaer
April 3, 1712
Religion: NG
Source: FamilySearch
Note: Den 3 en april Jan Peters Inklaer en Gijsbertien Lubbers en dogter Cornelia.
Baptism of a sonHendrik Inklaer
February 18, 1714
Religion: NG
Source: FamilySearch
Note: Den 18 en Feb. Jan Peters Inklaer en Gijsbertien Lubberts een soon Hendrik.
Baptism of a sonJan Gerritsen Inklaar
May 12, 1718
Religion: NG
Source: FamilySearch
Note: V: Jan Peters Inklaar

V: Jan Peters Inklaar M: Gijsbertje Lubberts K: Jan Gerritsen

Baptism of a daughterWillemijn Inklaer
February 23, 1721
Note: De registratie nog niet gevonden!
Marriage of a childLubbert InklaerWillemijn NijenhuisView this family
November 3, 1733
Source: FamilySearch
Note: Huwelijksinschrijving Arnhem, 3 oktober 1733:

Huwelijksinschrijving Arnhem, 3 oktober 1733:

Lubbert Inklaer J.M. en Wilemina Nieuwenhuis J.D. beide wonende onder het Schependom. Getuigen: des bruidegoms vader, Jan Inklaer, des bruids moeder, Geertje Wamstekers Wed Nieuwenhuis.

Marriage of a childDerk InklaerHester DuijmView this family
May 8, 1735
Source: FamilySearch
Note: Dirk Enklaar J.M. met Hester Duijm J.D. bijde geb. te Aarnhem en wonende alhier.
Marriage of a childCornelis InklaerEverdijn HulsteijnView this family
April 28, 1737
Religion: NG
Source: FamilySearch
Note: Huwelijksinschrijving Arnhem, 13 april 1737:

Huwelijksinschrijving Arnhem, 13 april 1737:

Cornelis Inklaer, J.M. van Arnhem en Everdijn Hulstein J.D. van Arnhem. Getuigen: des Bruidegoms vader Jan Inklaer, des Bruids, Evert Hulstein.

Marriage of a childArnoldus van BrummenCornelia InklaerView this family
May 3, 1739
Religion: NG
Source: FamilySearch
Note: Huwelijksinschrijving Arnhem, 11 april 1739:

Huwelijksinschrijving Arnhem, 11 april 1739:

Arnoldus van Brummen J.M. van Arnhem en Cornelia van Inklaer J.D. van Arnhem.

Marriage of a childRuth HendriksWillemijn InklaerView this family
May 7, 1739
Religion: NG
Source: zoekakten.nl
Note: Huwelijksinschrijving Arnhem, 11 april 1739:

Huwelijksinschrijving Arnhem, 11 april 1739:

Ruth Hendriks J.M. van Arnhem en Willemijn Inklaer J.D. van Arnhem.

Burial of a sonDerk Inklaer
October 29, 1749
Source: FamilySearch
Note: Derck Inklaar
Marriage of a childCornelis InklaerMargaretha GleinsteinView this family
July 17, 1763
Religion: NG
Source: FamilySearch
Note: Huwelijksinschrijving Arnhem, 30 juni 1763:

Huwelijksinschrijving Arnhem, 30 juni 1763:

Cornelis Enklaar weduwnaar van Everdina Hulstein woonende alhier en Margaretha Gleinstein J.D. van Breemen woonende alhier. Gehoort de toestemming van der Bruids Moeder.

Burial of a sonLubbert Inklaer
August 14, 1772
Religion: NG
Source: FamilySearch
Note: Lubber Incklaar laat kinderen na.
Burial of a sonCornelis Inklaer
May 22, 1778
Source: Gelders Archief
Note: Cornelis Enklaar, laat kinderen na.
Death
Yes

Last change December 19, 201822:16:30

Family with Jan Peters Inklaer
husband
herself
Marriage Marriageafter 1700
5 years
son
17041749
Baptism: September 10, 1704 34Velp, Gelderland, Nederland
Burial: October 29, 1749Arnhem, Gelderland, Nederland
18 months
son
17061772
Baptism: February 28, 1706 35Velp, Gelderland, Nederland
Burial: August 14, 1772Arnhem, Gelderland, Nederland
2 years
son
1708
Baptism: March 24, 1708 38Velp, Gelderland, Nederland
Death:
19 months
son
17091778
Baptism: October 27, 1709 39Velp, Gelderland, Nederland
Burial: May 22, 1778Arnhem, Gelderland, Nederland
3 years
daughter
1712
Baptism: April 3, 1712 42Velp, Gelderland, Nederland
Death:
23 months
son
1714
Baptism: February 18, 1714 43Velp, Gelderland, Nederland
4 years
son
1718
Baptism: May 12, 1718 48Arnhem, Gelderland, Nederland
Death:
3 years
daughter
1721
Baptism: February 23, 1721 50Arnhem, Gelderland, Nederland
Death:
Jan Peters Inklaer + Geurtie Gerrits
husband
partner’s partner
Marriage Marriage
step-son
1695
Baptism: November 17, 1695 25Arnhem, Gelderland, Nederland
Death:
2 years
step-son
16971751
Birth: about 1697 26Arnhem, Gelderland, Nederland
Burial: September 16, 1751Zeist, Utrecht, Nederland
4 years
step-daughter
1700
Baptism: December 25, 1700 30Velp, Gelderland, Nederland
Death: