Margaretha Beums, 1774

Name
Margaretha /Beums/
Given names
Margaretha
Surname
Beums
Also known as
Margaretha /Schouten/
Also known as
/Beumers/
Birth
Note: Rond 1774
Marriage
Source citation: @Stadsarchief Amsterdam@
Note: Huwelijksinschrijving Amsterdam, 27 september 1799:

Huwelijksinschrijving Amsterdam, 27 september 1799:

Tijmen Schouten van Blaricum, Roomsch, oud 28 Jaren, buiten de Weesperpoort: op 't Hoedjespad, gead: met consent van zijn vader Pieter Schouten, woont te Blaricum.
Margaretha Beumers van Xanten in Cleef, Roomsch, oud 25 Jaren, woont ahborgen, ouders dood, gead: met Margaretha Buijtendijk.

Occupation
Winkelierster
Baptism of a daughter
Address: Mozes en Aäronskerk
Religion: RK
Source citation: @Stadsarchief Amsterdam@
Note: Ouders: Tijmen Schouten en Margaretha Beums

Ouders: Tijmen Schouten en Margaretha Beums
Getuigen: Joannes Broekman en Joanna Beekmans

Death of a husband
Address: Weesperzijde nr. 53, kanton 1
Marriage of a daughter
Note: Adres bruidegom: Hoedemakerspad

Adres bruidegom: Hoedemakerspad
Adres bruid: Oetgenspad

Death of a daughter
Address: Weesperzijde No. 53 Kanton 1
Last change
February 26, 201817:05:59
Author of last change: TanjavdBerg
Family with Tijmen Schouten
husband
17731825
Baptism: February 18, 1773Blaricum, Noord-Holland, Nederland
Death: November 22, 1825Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
herself
1774
Birth: 1774Xanten, Kleef, Duitsland
Marriage MarriageSeptember 27, 1799Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
4 months
daughter
18001828
Baptism: February 3, 1800 26 26 Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Death: April 18, 1828Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Marriage
Source citation: @Stadsarchief Amsterdam@
Birth

Rond 1774

Marriage

Huwelijksinschrijving Amsterdam, 27 september 1799:

Tijmen Schouten van Blaricum, Roomsch, oud 28 Jaren, buiten de Weesperpoort: op 't Hoedjespad, gead: met consent van zijn vader Pieter Schouten, woont te Blaricum.
Margaretha Beumers van Xanten in Cleef, Roomsch, oud 25 Jaren, woont ahborgen, ouders dood, gead: met Margaretha Buijtendijk.