Cornelia Inklaer, 1712

Name
Cornelia /Inklaer/
Given names
Cornelia
Surname
Inklaer
Also known as
/Enklaar/
Baptism April 3, 1712 42 (aged 0 days)
Religion: NG
Source: FamilySearch
Note: Den 3 en april Jan Peters Inklaer en Gijsbertien Lubbers en dogter Cornelia.
Baptism of a brotherHendrik Inklaer
February 18, 1714 (aged 1 year)
Religion: NG
Source: FamilySearch
Note: Den 18 en Feb. Jan Peters Inklaer en Gijsbertien Lubberts een soon Hendrik.
Baptism of a brotherJan Gerritsen Inklaar
May 12, 1718 (aged 6 years)
Religion: NG
Source: FamilySearch
Note: V: Jan Peters Inklaar

V: Jan Peters Inklaar M: Gijsbertje Lubberts K: Jan Gerritsen

Baptism of a sisterWillemijn Inklaer
February 23, 1721 (aged 8 years)
Note: De registratie nog niet gevonden!
MarriageArnoldus van BrummenView this family
May 3, 1739 (aged 27 years)
Religion: NG
Source: FamilySearch
Note: Huwelijksinschrijving Arnhem, 11 april 1739:

Huwelijksinschrijving Arnhem, 11 april 1739:

Arnoldus van Brummen J.M. van Arnhem en Cornelia van Inklaer J.D. van Arnhem.

Baptism of a daughterGijsberta van Brummen
October 9, 1742 (aged 30 years)
Religion: NG
Source: zoekakten.nl
Burial of a brotherDerk Inklaer
October 29, 1749 (aged 37 years)
Source: FamilySearch
Note: Derck Inklaar
Burial of a half-brotherGerrit Jansen Enklaar
September 16, 1751 (aged 39 years)
Address: Romaanse Kerk
Source: zoekakten.nl
Note: Begraven in grafsteede (eigen graf) nr. 11, op 10 mei 1730 samen met broer Pieter gekocht.
Marriage of a childGeurt EnklaarGijsberta van BrummenView this family
May 29, 1768 (aged 56 years)
Religion: NG
Source: zoekakten.nl
Note: Huwelijksinschrijving Arnhem, 6 mei 1768:

Huwelijksinschrijving Arnhem, 6 mei 1768:

Geurt Inklaar J.M. woonende onder 't Schependom van Arnhem en Geisberta van Brummen J.D. mede woonende alhier.

Gehoort de toestemminge van des Bruidegoms en der Bruids Vader.

Burial of a brotherLubbert Inklaer
August 14, 1772 (aged 60 years)
Religion: NG
Source: FamilySearch
Note: Lubber Incklaar laat kinderen na.
Burial of a brotherCornelis Inklaer
May 22, 1778 (aged 66 years)
Source: Gelders Archief
Note: Cornelis Enklaar, laat kinderen na.
Death of a husbandArnoldus van Brummen
November 26, 1788 (aged 76 years)
Source: Gelders Archief
Burial of a husbandArnoldus van Brummen
November 29, 1788 (aged 76 years)
Source: FamilySearch
Note: Arnoldus van Brummen is gestorven den 26 November en begraven den 29 November 1788 uijt Arnhem.
Death of a fatherJan Peters Inklaer

Note: Na 28 april 1737.
Death of a motherGijsbertien Lubberts

Death
Yes

Last change December 19, 201822:15:45

Family with parents
father
mother
Marriage Marriageafter 1700
5 years
elder brother
17041749
Baptism: September 10, 1704 34Velp, Gelderland, Nederland
Burial: October 29, 1749Arnhem, Gelderland, Nederland
18 months
elder brother
17061772
Baptism: February 28, 1706 35Velp, Gelderland, Nederland
Burial: August 14, 1772Arnhem, Gelderland, Nederland
2 years
elder brother
1708
Baptism: March 24, 1708 38Velp, Gelderland, Nederland
Death:
19 months
elder brother
17091778
Baptism: October 27, 1709 39Velp, Gelderland, Nederland
Burial: May 22, 1778Arnhem, Gelderland, Nederland
3 years
herself
1712
Baptism: April 3, 1712 42Velp, Gelderland, Nederland
Death:
23 months
younger brother
1714
Baptism: February 18, 1714 43Velp, Gelderland, Nederland
4 years
younger brother
1718
Baptism: May 12, 1718 48Arnhem, Gelderland, Nederland
Death:
3 years
younger sister
1721
Baptism: February 23, 1721 50Arnhem, Gelderland, Nederland
Death:
Father’s family with Geurtie Gerrits
father
step-mother
Marriage Marriage
half-brother
1695
Baptism: November 17, 1695 25Arnhem, Gelderland, Nederland
Death:
2 years
half-brother
16971751
Birth: about 1697 26Arnhem, Gelderland, Nederland
Burial: September 16, 1751Zeist, Utrecht, Nederland
4 years
half-sister
1700
Baptism: December 25, 1700 30Velp, Gelderland, Nederland
Death:
Family with Arnoldus van Brummen
husband
17091788
Baptism: November 7, 1709Arnhem, Gelderland, Nederland
Death: November 26, 1788Arnhem, Gelderland, Nederland
herself
1712
Baptism: April 3, 1712 42Velp, Gelderland, Nederland
Death:
Marriage MarriageMay 3, 1739Arnhem, Gelderland, Nederland
4 years
daughter
1742
Baptism: October 9, 1742 32 30Arnhem, Gelderland, Nederland
Death:
Baptism@FamilySearch@
Marriage@FamilySearch@
Baptism

Den 3 en april Jan Peters Inklaer en Gijsbertien Lubbers en dogter Cornelia.

Marriage

Huwelijksinschrijving Arnhem, 11 april 1739:

Arnoldus van Brummen J.M. van Arnhem en Cornelia van Inklaer J.D. van Arnhem.