Geurtie Gerrits

Name
Geurtie /Gerrits/
Given names
Geurtie
Surname
Gerrits
Also known as
Geurtjen /Gertssen/
Marriage
Baptism of a son
Religion: NG
Birth of a son
Baptism of a daughter
Religion: NG
Marriage of a son
Religion: NG
Note: Pieter Inclaer J.M. en Neeltie Abrahamsz de Wael J.D. wonende beijden tot Driebergen, zijn, na dat drie wettige huwelijckse proclamatien tot Driebergen gehadt hadden, alhier tot Zeijst in de huwelijken Staat bevestigt op den 2 februarij.
Marriage of a son
Marriage of a daughter
Religion: NG
Note: Huwelijksinschrijving Arnhem, 29 december 1726:

Huwelijksinschrijving Arnhem, 29 december 1726:

Baerend Joosten J.M. en Geertruid Inklaer J.D. beide onder het Schependom Arnhem en met toestemming van vaderszijde als Jan Inklaer en Joost Jacobs op den Akker.

Marriage of a son
Religion: NG
Source citation: @Utrechts Archief@
Note: Huwelijksinschrijving Zeist, 9 juni 1736:

Huwelijksinschrijving Zeist, 9 juni 1736:

Gerrit Jansse Enkelaar weduwenaar van Elizabeth Jansse Overeem en Johanna Christina Meersman J.D. van Aarnhem zijn in wettige ondertrouw opgenomen en naedat sij haar drie houwelijkse voorstellingen alhier in de kerk onentstuidert gehadt hebbe zijn daarop alhier op den 1 julius in den Houwelijken Staat bevestigt.

Burial of a son
Address: Romaanse Kerk
Note: Begraven in grafsteede (eigen graf) nr. 11, op 10 mei 1730 samen met broer Pieter gekocht.
Marriage of a son
Religion: NG
Note: Huwelijksinschrijving Zeist, 18 september 1751:

Huwelijksinschrijving Zeist, 18 september 1751:

Pieter Enkelaer weduw. van wijlen Neeltje de Wael hier woonende met Geertje Jansen van Ommeren J.D. van Leersum hier woonagtig, zijn bij ons op 18 7br in wettige ondertrouw opgenomen na drie agtereen volgende proclamatien hier en te Driebergen gehad te hebben in onze kerk op 3 9br bevestigt.

Death
yes
Last change
September 20, 201712:28:06
Author of last change: TanjavdBerg
Family with Jan Peters Inklaer
husband
herself
Marriage Marriage
son
1695
Baptism: November 17, 1695 25 Arnhem, Gelderland, Nederland
Death:
2 years
son
16971751
Birth: about 1697 26 Arnhem, Gelderland, Nederland
Burial: September 16, 1751Zeist, Utrecht, Nederland
4 years
daughter
1700
Baptism: December 25, 1700 30 Velp, Gelderland, Nederland
Death:
Jan Peters Inklaer + Gijsbertien Lubberts
husband
husband’s wife
Marriage Marriageafter 1700
5 years
stepson
17041749
Baptism: September 10, 1704 34 Velp, Gelderland, Nederland
Burial: October 29, 1749Arnhem, Gelderland, Nederland
18 months
stepson
17061772
Baptism: February 28, 1706 35 Velp, Gelderland, Nederland
Burial: August 14, 1772Arnhem, Gelderland, Nederland
2 years
stepson
1708
Baptism: March 24, 1708 38 Velp, Gelderland, Nederland
Death:
19 months
stepson
17091778
Baptism: October 27, 1709 39 Velp, Gelderland, Nederland
Burial: May 22, 1778Arnhem, Gelderland, Nederland
3 years
stepdaughter
1712
Baptism: April 3, 1712 42 Velp, Gelderland, Nederland
Death:
23 months
stepson
1714
Baptism: February 18, 1714 43 Velp, Gelderland, Nederland
4 years
stepson
1718
Baptism: May 12, 1718 48 Arnhem, Gelderland, Nederland
Death:
3 years
stepdaughter
1721
Baptism: February 23, 1721 50 Arnhem, Gelderland, Nederland
Death: