Gertrudis de Swart

Name
Gertrudis /de Swart/
Given names
Gertrudis
Surname prefix
de
Surname
Swart
Also known as
Gertrudis /Ebben/
Also known as
/Geertruijd/
Marriage
Religion: NG en RK
Note: Huwelijksinschrijving Nijmegen, 14 augustus 1707 (NG):

Huwelijksinschrijving Nijmegen, 14 augustus 1707 (NG):

Willem Ebben J.M. en Geertruijd de Swart J.D. bijde te Nijmege.
T. Aaltje Scheerkens MatiSpae.
Cop. 28 Aug 1707

Statie der Augustijnen Nijmegen; RK huwelijk Nijmegen, 28 augustus 1708. Dit papier is in het jaar 1708 ingeplakt, maar het zal waarschijnlijk het jaar 1707 moeten zijn. Dit komt overeen met het NG huwelijk.

Vertaling:
Guilielmus Ebben van Beugen, zoon van Ebrulphus genoemd Ebben Hendricx. Gertrudis de Swart van Nijmegen, dochter van Henricus de Swart en Henrica Philipsen.

Getuigen: Theodorus Neerbos en Theodorus de Swart

Birth of a daughter
Baptism of a daughter
Religion: RK
Note: Statie der Augustijnen Nijmegen

Statie der Augustijnen Nijmegen

Getuigen: Gerardus Janssen en Catharina Diericx.

Marriage of a daughter
Note: Statie der Augustijnen Nijmegen; RK huwelijk:

Statie der Augustijnen Nijmegen; RK huwelijk:

Die 17. Octobris 1734. Matrimoni juncti sunt Joannes Roose et Petronilla Ebben. Testibus Cornelia Peeters et Catharina Ebben.

Huwelijksinschrijving NG huwelijk Nijmegen, 3 oktober 1734:

Jan Roosen J.M. Soldt in 't Regimt van den Collonel Aijlma en Pieternella Ebben J.D. te Nijmegen.
Getuige: Hermanus van Dam
Cop. 17 oct. 1734

Last change
September 29, 201715:47:57
Author of last change: TanjavdBerg
Family with Willem Ebben
husband
herself
Marriage MarriageAugust 28, 1707Nijmegen, Gelderland, Nederland
10 years
daughter
1717
Birth: January 6, 1717 Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death:
Marriage
Marriage

Huwelijksinschrijving Nijmegen, 14 augustus 1707 (NG):

Willem Ebben J.M. en Geertruijd de Swart J.D. bijde te Nijmege.
T. Aaltje Scheerkens MatiSpae.
Cop. 28 Aug 1707

Statie der Augustijnen Nijmegen; RK huwelijk Nijmegen, 28 augustus 1708. Dit papier is in het jaar 1708 ingeplakt, maar het zal waarschijnlijk het jaar 1707 moeten zijn. Dit komt overeen met het NG huwelijk.

Vertaling:
Guilielmus Ebben van Beugen, zoon van Ebrulphus genoemd Ebben Hendricx. Gertrudis de Swart van Nijmegen, dochter van Henricus de Swart en Henrica Philipsen.

Getuigen: Theodorus Neerbos en Theodorus de Swart