Wilhelmus Roosen, 17371817 (aged 79 years)

Name
Wilhelmus /Roosen/
Given names
Wilhelmus
Surname
Roosen
Also known as
/Guilielmus/
Birth
March 26, 173722:00 20
Baptism
Religion: RK
Note: Statie der Augustijnen Nijmegen

Statie der Augustijnen Nijmegen

Getuigen: Joannes Muller en Gertrudis Ebben

Birth of a brother
Baptism of a brother
Religion: RK
Note: Statie der Augustijnen Nijmegen

Statie der Augustijnen Nijmegen

Die 17 Baptizatus est Henricus filius Legitimus Joannis Roosen et Petronella Hebben. Susceperunt Tissen Hakers et Dorothea Heijnen. Natus pridies 10 Vesp.

Birth of a sister
Baptism of a sister
Religion: RK
Source citation: @RAN en zoekakten.nl@
Note: Statie der Augustijnen Nijmegen

Statie der Augustijnen Nijmegen

Mense Martio
Die 4a Baptizata est Catharina filia Legitima Joannis Rosen et Petronilla Hebben. Susceperunt Joannes Dersvaen et Dorothea Heijnen. Nata pridies circa 4tam Vesp.

Marriage
Religion: RK en NG
Note: Statie der Augustijnen Nijmegen; RK huwelijk 15 juli 1764:

Statie der Augustijnen Nijmegen; RK huwelijk 15 juli 1764:

Getuigen: Mechtilde Jonghsten en Maria van Bergh.

Huwelijksinschrijving NG Nijmegen, 17 juni 1764:

Willem Roosen J.M. Soldaad int eerste Battaillon van 't Regiment van de Heer-Gener. Hobbo Baron van Aijlma in Garnisoen te Maastricht met Pieternella Reep J. D. te Nijmegen. Getuige: Berent Nagel.
Procl. te Maastricht. Cop 15 Julij 1764.

Marriage
Religion: RK en NG
Note: Huwelijksinschrijving NG Nijmegen 22 april 1787:

Huwelijksinschrijving NG Nijmegen 22 april 1787:

Willem Roosen Wedr van Petronella Reep met Willemina de Mill J.D. bijde alhier.
Cop. 6 Meij 1787.

Huwelijksinschrijving RK Nijmegen, 30 april 1887:

Getuigen: Maria Wouters en Joanna Ruijmans.

Death of a father
Death of a mother
Death
Address: Wijk D Nr. 442
Last change
September 30, 201700:30:08
Author of last change: TanjavdBerg
Family with parents
father
mother
1717
Birth: January 6, 1717 Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death:
Marriage MarriageOctober 17, 1734Nijmegen, Gelderland, Nederland
8 months
elder sister
1735
Birth: June 26, 1735 18 Nijmegen, Gelderland, Nederland
21 months
himself
17371817
Birth: March 26, 1737 20
Death: February 14, 1817Nijmegen, Gelderland, Nederland
14 years
younger sister
17511823
Birth: March 3, 1751 34 Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: February 20, 1823Nijmegen, Gelderland, Nederland
-22 months
younger brother
1749
Birth: April 16, 1749 32 Nijmegen, Gelderland, Nederland
Family with Petronilla Reep
himself
17371817
Birth: March 26, 1737 20
Death: February 14, 1817Nijmegen, Gelderland, Nederland
wife
Marriage MarriageJuly 15, 1764Nijmegen, Gelderland, Nederland
Family with Willemina de Mill
himself
17371817
Birth: March 26, 1737 20
Death: February 14, 1817Nijmegen, Gelderland, Nederland
wife
Marriage MarriageMay 6, 1787Nijmegen, Gelderland, Nederland
Birth
Baptism
Marriage
Marriage
Death
Baptism

Statie der Augustijnen Nijmegen

Getuigen: Joannes Muller en Gertrudis Ebben

Marriage

Statie der Augustijnen Nijmegen; RK huwelijk 15 juli 1764:

Getuigen: Mechtilde Jonghsten en Maria van Bergh.

Huwelijksinschrijving NG Nijmegen, 17 juni 1764:

Willem Roosen J.M. Soldaad int eerste Battaillon van 't Regiment van de Heer-Gener. Hobbo Baron van Aijlma in Garnisoen te Maastricht met Pieternella Reep J. D. te Nijmegen. Getuige: Berent Nagel.
Procl. te Maastricht. Cop 15 Julij 1764.

Marriage

Huwelijksinschrijving NG Nijmegen 22 april 1787:

Willem Roosen Wedr van Petronella Reep met Willemina de Mill J.D. bijde alhier.
Cop. 6 Meij 1787.

Huwelijksinschrijving RK Nijmegen, 30 april 1887:

Getuigen: Maria Wouters en Joanna Ruijmans.