Catharina Willemse, 1846

Name
Catharina /Willemse/
Given names
Catharina
Surname
Willemse
Also known as
Catharina /Herremse/
Marriage
Religion: RK
Source citation: @zoekakten.nl (register van huwelijkscommissarissen)@
Note: Huwelijksinschrijving Nijmegen, 9 juni 1804:

Huwelijksinschrijving Nijmegen, 9 juni 1804:

Willem Hermsen J.M. oud 28 Jaaren geb. en woonende alhier. De ouderen present consenteerden. Catharina Willemsen J.D. oud 27 Jaaren geb. en woonende alhier. De ouderen present consenteerden.
Geboden: 9 junij, 17 dito, 24 dito. Getrouwt den 24 Junij 1804 volgens attest. van J.J. Meijers B.J. alhier.
Getuigen: H. Kersten en H. Janssen

Death
Address: Zwanengas BN 455
Last change
October 2, 201712:53:14
Author of last change: TanjavdBerg
Family with Wilhelmus Herremse
husband
17741855
Birth: October 9, 1774 31 23 Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: February 14, 1855Nijmegen, Gelderland, Nederland
herself
1846
Death: January 15, 1846Nijmegen, Gelderland, Nederland
Marriage MarriageJune 24, 1804Nijmegen, Gelderland, Nederland
Marriage
Source citation: @zoekakten.nl (register van huwelijkscommissarissen)@
Death
Marriage

Huwelijksinschrijving Nijmegen, 9 juni 1804:

Willem Hermsen J.M. oud 28 Jaaren geb. en woonende alhier. De ouderen present consenteerden. Catharina Willemsen J.D. oud 27 Jaaren geb. en woonende alhier. De ouderen present consenteerden.
Geboden: 9 junij, 17 dito, 24 dito. Getrouwt den 24 Junij 1804 volgens attest. van J.J. Meijers B.J. alhier.
Getuigen: H. Kersten en H. Janssen