Johanna Christina Marsman, 1708

Name
Johanna Christina /Marsman/
Given names
Johanna Christina
Surname
Marsman
Also known as
Maarsman en /Meersman/
Baptism November 9, 1708 (aged 0 days)
Religion: NG
Source: zoekakten.nl
MarriageGerrit Jansen EnklaarView this family
July 1, 1736 (aged 27 years)
Religion: NG
Source: Utrechts Archief
Note: Huwelijksinschrijving Zeist, 9 juni 1736:

Huwelijksinschrijving Zeist, 9 juni 1736:

Gerrit Jansse Enkelaar weduwenaar van Elizabeth Jansse Overeem en Johanna Christina Meersman J.D. van Aarnhem zijn in wettige ondertrouw opgenomen en naedat sij haar drie houwelijkse voorstellingen alhier in de kerk onentstuidert gehadt hebbe zijn daarop alhier op den 1 julius in den Houwelijken Staat bevestigt.

Burial of a husbandGerrit Jansen Enklaar
September 16, 1751 (aged 42 years)
Address: Romaanse Kerk
Source: zoekakten.nl
Note: Begraven in grafsteede (eigen graf) nr. 11, op 10 mei 1730 samen met broer Pieter gekocht.
Death
Yes

Last change September 20, 201716:36:48

Family with Gerrit Jansen Enklaar
husband
16971751
Birth: about 1697 26Arnhem, Gelderland, Nederland
Burial: September 16, 1751Zeist, Utrecht, Nederland
herself
1708
Baptism: November 9, 1708Arnhem, Gelderland, Nederland
Death:
Marriage MarriageJuly 1, 1736Zeist, Utrecht, Nederland
Gerrit Jansen Enklaar + Elisabeth Jansse van Overeem
husband
16971751
Birth: about 1697 26Arnhem, Gelderland, Nederland
Burial: September 16, 1751Zeist, Utrecht, Nederland
partner’s partner
16951730
Baptism: June 16, 1695Zeist, Utrecht, Nederland
Burial: May 11, 1730Zeist, Utrecht, Nederland
Marriage Marriagebefore 1723
Gerrit Jansen Enklaar + Marie Caubée
husband
16971751
Birth: about 1697 26Arnhem, Gelderland, Nederland
Burial: September 16, 1751Zeist, Utrecht, Nederland
partner’s partner
Marriage Marriage
Baptism@zoekakten.nl@
Marriage@Utrechts Archief@
Marriage

Huwelijksinschrijving Zeist, 9 juni 1736:

Gerrit Jansse Enkelaar weduwenaar van Elizabeth Jansse Overeem en Johanna Christina Meersman J.D. van Aarnhem zijn in wettige ondertrouw opgenomen en naedat sij haar drie houwelijkse voorstellingen alhier in de kerk onentstuidert gehadt hebbe zijn daarop alhier op den 1 julius in den Houwelijken Staat bevestigt.

Note

Ook wel: Meechman