Maria Petersen Enclaer, 16721756 (aged 84 years)

Name
Maria /Petersen Enclaer/
Given names
Maria
Surname
Petersen Enclaer
Also known as
/Marija/
Birth about 1672 27
Note: De jaren 1671-1675 ontbreken in de online kerkboeken.
MarriageTeunis Hendricks HulsteinView this family
Yes

Note: Voor 1699
Baptism of a brotherDirk Encklaar
May 6, 1677 (aged 5 years)
Religion: NG
Source: zoekakten.nl
Note: Doopnaam niet vermeld in het kerkboek.
Burial of a brotherDerck Petersen Enclaer
January 15, 1729 (aged 57 years)
Source: Stadsarchief Amsterdam
Note: Mogelijk. Nog nader te bekijken.

Mogelijk. Nog nader te bekijken.

Noorderkerk en Kerkhof

IJserkramer op de Haarlemsestraat

Burial of a brotherDirk Encklaar
January 15, 1729 (aged 57 years)
Source: Stadsarchief Amsterdam
Note: Mogelijk. Nog nader te bekijken

Mogelijk. Nog nader te bekijken

Noorderkerk en Kerkhof

IJserkramer op de Haarlemsestraat

Death of a husbandTeunis Hendricks Hulstein
1741 (aged 69 years)

Lidmatenregister
Note: Namen der ledematen van de Gereformeerde Gemeente te Velp

Namen der ledematen van de Gereformeerde Gemeente te Velp en Roosendaal, opgenomen in 't jaar 1741 bij het doend van de Huys Besoeking voor Paaschen:

Teunis Hendriks Hulstein en Maria Inklaar sijn Huijsvrouw

Vermeling 1756: Maria Enklaar Wed van T Hulstein

Death of a fatherPeter Dercksen Enklaer

Death of a motherGeertuijt Derksen

Death 1756 (aged 84 years)
Last change January 15, 201913:54:06

Family with parents
father
mother
Marriage Marriage
elder brother
16671729
Baptism: May 22, 1667 22Velp, Gelderland, Nederland
Burial: January 15, 1729Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
3 years
elder brother
3 years
herself
16721756
Birth: about 1672 27Velp, Gelderland, Nederland
Death: 1756Velp, Gelderland, Nederland
5 years
younger brother
16771729
Baptism: May 6, 1677 32Velp, Gelderland, Nederland
Burial: January 15, 1729Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Family with Teunis Hendricks Hulstein
husband
16731741
Baptism: July 30, 1673 33Arnhem, Gelderland, Nederland
Death: 1741
herself
16721756
Birth: about 1672 27Velp, Gelderland, Nederland
Death: 1756Velp, Gelderland, Nederland
Marriage Marriage
Birth

De jaren 1671-1675 ontbreken in de online kerkboeken.

Marriage

Voor 1699

Lidmatenregister

Namen der ledematen van de Gereformeerde Gemeente te Velp en Roosendaal, opgenomen in 't jaar 1741 bij het doend van de Huys Besoeking voor Paaschen:

Teunis Hendriks Hulstein en Maria Inklaar sijn Huijsvrouw

Vermeling 1756: Maria Enklaar Wed van T Hulstein