Eve Haijkes, 1713

Name
Eve /Haijkes/
Given names
Eve
Surname
Haijkes
Also known as
Eva en Haikes, /Heijkes/
Birth April 30, 1713
Source: AlleGroningers
Baptism May 7, 1713 (aged 7 days)
Religion: NG
Source: AlleGroningers
Note: 30 April geboren Eve, dogter van Haijke Hindriks en Lijsbeth Tjarks, gedoopt den 7 Maij.
MarriageFokke ArentsView this family
March 29, 1737 (aged 23 years)
Source: AlleGroningers
Note: Den 29 Meert zijn na drie voorgaande huwelijkz afkundigingen in den H. houwelijken staat bevestight…

Den 29 Meert zijn na drie voorgaande huwelijkz afkundigingen in den H. houwelijken staat bevestight Focco Arentz van Amsweer en Eva Heijkes van Farmzum.

Death
Yes

Note: Tussen 23 april 1756 en 31 maart 1761.
Last change November 9, 201817:04:52

Family with Fokke Arents
husband
herself
1713
Birth: April 30, 1713Heveskes, Groningen, Nederland
Death:
Marriage MarriageMarch 29, 1737Farmsum, Groningen, Nederland
Fokke Arents + Aafke Everts
husband
partner’s partner
1740
Birth: Amsweer, Groningen, Nederland
Death:
Marriage MarriageMarch 31, 1761Farmsum, Groningen, Nederland
Birth@AlleGroningers@
Baptism@AlleGroningers@
Marriage@AlleGroningers@
Baptism

30 April geboren Eve, dogter van Haijke Hindriks en Lijsbeth Tjarks, gedoopt den 7 Maij.

Marriage

Den 29 Meert zijn na drie voorgaande huwelijkz afkundigingen in den H. houwelijken staat bevestight Focco Arentz van Amsweer en Eva Heijkes van Farmzum.

Death

Tussen 23 april 1756 en 31 maart 1761.