Joannes Hermsen, 18091889 (aged 80 years)

Name
Joannes /Hermsen/
Given names
Joannes
Surname
Hermsen
Also known as
/Hermse/
Baptism March 29, 1809 36 34 (aged 0 days)
Religion: RK
Source: RK
Note: Statie der Minderbroeders Nijmegen

Statie der Minderbroeders Nijmegen

Getuigen: Joannes Onteijt en Mechelina Stidel

Occupation
Metselaarsopperman, turfdrager

Death of a paternal grandfatherHenricus Hendricks
July 18, 181102:00 (aged 2 years)
Address: Zwanegast
Source: zoekakten.nl
Note: Waarschijnlijk!

Waarschijnlijk! Henricus is in ieder geval overleden tussen 25 oktober 1806 en 20 februari 1823 en woonde inderdaad aan het Zwanegas. Naam overledene (Franse akte) Henri Hermsen. Aangegeven door zijn twee vrienden Jean Guillaume Honingen en Henri van Campen, beide wonende te Nijmegen en van beroep spijkermaker.

Birth of a sisterClara Arnolda Hermsen
August 15, 1811 (aged 2 years)
Source: zoekakten.nl
Death of a sisterClara Arnolda Hermsen
August 22, 181109:00 (aged 2 years)
Address: Korte Karegas
Source: zoekakten.nl
Birth of a sisterHendrina Arnolda Hermsen
January 19, 181304:00 (aged 3 years)
Source: zoekakten.nl
Birth of a sisterAlijda Hermsen
May 11, 181504:00 (aged 6 years)
Source: zoekakten.nl
Birth of a sisterHelena Hermsen
June 21, 181809:30 (aged 9 years)
Source: zoekakten.nl
Death of a paternal grandmotherCatharina Rosen
February 20, 182308:00 (aged 13 years)
Address: Zwanengasch, Wijk B No. 460
Source: zoekakten.nl
MarriageJohanna Cornelia BaltusView this family
April 10, 1834 (aged 25 years)
Source: zoekakten.nl
Death of a motherHelena Biesen
January 1, 183701:30 (aged 27 years)
Address: Zwanengas Wijk B No. 577
Source: zoekakten.nl
Death of a wifeJohanna Cornelia Baltus
August 31, 184908:00 (aged 40 years)
Address: Scheidemakersgas BN 268
Source: zoekakten.nl
Death of a fatherThomas Herremse
May 26, 185410:00 (aged 45 years)
Address: Zwanengas BN 533
Source: zoekakten.nl
MarriageJoanna Maria van NeervenView this family
November 9, 1854 (aged 45 years)
Source: zoekakten.nl
Death of a brotherThomas Hermsen
January 13, 185501:00 (aged 45 years)
Address: Zwanengas BN 536
Source: zoekakten.nl
Death of a sisterAlijda Hermsen
November 24, 186419:00 (aged 55 years)
Address: Doddendaal BN 347
Source: zoekakten.nl
Death of a sisterElisabeth Herremse
October 31, 187202:30 (aged 63 years)
Address: Doddendaal BN 357
Source: zoekakten.nl
Death of a sisterJacoba Hermse
September 24, 187417:00 (aged 65 years)
Address: Varkenstraat
Source: zoekakten.nl
Death of a sisterHendrina Arnolda Hermsen
February 7, 188215:00 (aged 72 years)
Source: zoekakten.nl
Death June 4, 188914:00 (aged 80 years)
Address: Vleeschhouwerstraat 11
Source: zoekakten.nl
Last change October 3, 201712:19:24

Family with parents
father
17721854
Birth: December 19, 1772 29 21Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: May 26, 1854Nijmegen, Gelderland, Nederland
mother
17741837
Baptism: June 5, 1774Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: January 1, 1837Nijmegen, Gelderland, Nederland
Marriage MarriageMay 16, 1797Nijmegen, Gelderland, Nederland
9 months
elder sister
17981872
Baptism: February 21, 1798 25 23Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: October 31, 1872Nijmegen, Gelderland, Nederland
4 years
elder brother
1801
Baptism: October 4, 1801 28 27Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death:
21 months
elder brother
22 months
elder brother
18051855
Baptism: April 9, 1805 32 30Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: January 13, 1855Nijmegen, Gelderland, Nederland
21 months
elder sister
18071874
Baptism: January 4, 1807 34 32Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: September 24, 1874Arnhem, Gelderland, Nederland
2 years
himself
18091889
Baptism: March 29, 1809 36 34Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: June 4, 1889Nijmegen, Gelderland, Nederland
2 years
younger sister
18111811
Birth: August 15, 1811 38 37Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: August 22, 1811Nijmegen, Gelderland, Nederland
17 months
younger sister
18131882
Birth: January 19, 1813 40 38Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: February 7, 1882Engelbert, Groningen, Nederland
2 years
younger sister
18151864
Birth: May 11, 1815 42 40Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: November 24, 1864Nijmegen, Gelderland, Nederland
3 years
younger sister
18181893
Birth: June 21, 1818 45 44Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: January 18, 1893Kleinemeer, Groningen, Nederland
Family with Johanna Cornelia Baltus
himself
18091889
Baptism: March 29, 1809 36 34Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: June 4, 1889Nijmegen, Gelderland, Nederland
wife
18141849
Birth: March 1, 1814Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: August 31, 1849Nijmegen, Gelderland, Nederland
Marriage MarriageApril 10, 1834Nijmegen, Gelderland, Nederland
Family with Joanna Maria van Neerven
himself
18091889
Baptism: March 29, 1809 36 34Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: June 4, 1889Nijmegen, Gelderland, Nederland
wife
18261902
Birth: December 4, 1826Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: March 17, 1902Nijmegen, Gelderland, Nederland
Marriage MarriageNovember 9, 1854Nijmegen, Gelderland, Nederland
Baptism@RK@
Marriage@zoekakten.nl@
Marriage@zoekakten.nl@
Death@zoekakten.nl@
Baptism

Statie der Minderbroeders Nijmegen

Getuigen: Joannes Onteijt en Mechelina Stidel