Anna Baijer, 1892

Name
Anna /Baijer/
Given names
Anna
Surname
Baijer
Also known as
Anna /Regter/
Birth
Note: Kerspel Rotzenhahn is in 1938 Rotenhain geworden.
Marriage
Note: Mogelijk in Duitsland. Er is een dochter Anna Maria Regter geboren te Düsseldorf op 12 augustus 1914.
Residence
Address: Van der Vennestraat 75; inwonend bij haar zwager Willem Barneveld, e.v. Cornelia Maria Petronella Regter.

Komende van Hilversum.

Op 28 februari 1919 bij controle gebleken, dat zij met haar dochter was vertrokken, onbekend waarheen.
Last change
January 2, 202012:08:41
Author of last change: TanjavdBerg
Family with Jacobus Petrus Franciscus Regter
husband
1891
Birth: March 13, 1891 28 25 Nieuwer-Amstel, Noord-Holland, Nederland
herself
Marriage Marriage
Birth

Kerspel Rotzenhahn is in 1938 Rotenhain geworden.

Marriage

Mogelijk in Duitsland. Er is een dochter Anna Maria Regter geboren te Düsseldorf op 12 augustus 1914.