Cornelius Herremse, 17811859 (aged 78 years)

Name
Cornelius /Herremse/
Given names
Cornelius
Surname
Herremse
Also known as
/Cornelis Hermsen
Birth August 15, 178122:30 38 30
Source: RAN
Baptism August 16, 1781 38 30 (aged 1 day)
Religion: RK
Source: RAN
Note: Statie der Augustijnen Nijmegen

Statie der Augustijnen Nijmegen

Getuigen: Henricus Kerste en Cornelia Dartel

Occupation
Commies bij de plaatselijke belasting

Birth of a sisterAnna Henrica Herremse
June 29, 178312:30 (aged 1 year)
Source: RAN
Baptism of a sisterAnna Henrica Herremse
June 29, 1783 (aged 1 year)
Religion: RK
Source: RAN
Note: Statie der Augustijnen Nijmegen

Statie der Augustijnen Nijmegen

Getuigen: Henricus Kerste en Anna Barbara Remis

Burial of a sisterAnna Henrica Herremse
September 24, 1785 (aged 4 years)
Source: zoekakten.nl
Note: Anna Hendrika zijnde een kind van Hendrik Hermsen op St. Stevenskerkhof begraven d. 24 Septb; van d.…

Anna Hendrika zijnde een kind van Hendrik Hermsen op St. Stevenskerkhof begraven d. 24 Septb; van d. Wijkmrs.

Birth of a sisterPetronilla Herremse
December 23, 178500:00 (aged 4 years)
Source: RAN
Baptism of a sisterPetronilla Herremse
December 24, 1785 (aged 4 years)
Religion: RK
Source: RAN
Note: Statie der Augustijnen Nijmegen

Statie der Augustijnen Nijmegen

Getuigen: Josephus Grandsir en Petronilla Janse

Baptism of a brotherJoannes Jacobus Herremse
May 20, 1793 (aged 11 years)
Religion: RK
Source: RAN
Note: Statie der Minderbroeders Nijmegen

Statie der Minderbroeders Nijmegen

Getuigen: Joannes Arents en Jacoba Kersten

MarriageGertrudis BergmansView this family
October 25, 1806 (aged 25 years)
Religion: RK
Source: zoekakten.nl (register van huwelijkscommissarissen)
Note: Huwelijksinschrijving Nijmegen, 3 oktober 1806:

Huwelijksinschrijving Nijmegen, 3 oktober 1806:

Cornelis Hermsen J.M. oud 26 Jaaren geb. en woon. alhier. De ouderen present consenteerden. Geertruij Bergmans J.D. oud 27 Jaaren geb. en woonende alhier. De vader present consenteerde. Geboden: 5e october, 12e dito, 19e dito. Getrouwt den 24 October 1806 volgens attest. van J.J. Meijers R.P. alhier. Getuigen: A. de Mill en Cath. Roose.

Getuigen RK huwelijk: Antonie Bijrens en Joanna van der Bank

Death of a fatherHenricus Hendricks
July 18, 181102:00 (aged 29 years)
Address: Zwanegast
Source: zoekakten.nl
Note: Waarschijnlijk!

Waarschijnlijk! Henricus is in ieder geval overleden tussen 25 oktober 1806 en 20 februari 1823 en woonde inderdaad aan het Zwanegas. Naam overledene (Franse akte) Henri Hermsen. Aangegeven door zijn twee vrienden Jean Guillaume Honingen en Henri van Campen, beide wonende te Nijmegen en van beroep spijkermaker.

Death of a motherCatharina Rosen
February 20, 182308:00 (aged 41 years)
Address: Zwanengasch, Wijk B No. 460
Source: zoekakten.nl
Death of a brotherHenricus Herremse
April 5, 185319:00 (aged 71 years)
Address: Zwanengas
Source: zoekakten.nl
Note: De overlijdensakte is zo goed als onleesbaar.
Death of a brotherThomas Herremse
May 26, 185410:00 (aged 72 years)
Address: Zwanengas BN 533
Source: zoekakten.nl
Death of a brotherWilhelmus Herremse
February 14, 185523:00 (aged 73 years)
Address: Zwanengas B No. 570
Source: zoekakten.nl
Death of a wifeGertrudis Bergmans
June 15, 185618:00 (aged 74 years)
Address: Bloemerstraat BN 200
Source: zoekakten.nl
Death October 26, 185905:00 (aged 78 years)
Address: Bloemerstraat BN 200
Source: zoekakten.nl
Last change October 2, 201717:35:29

Family with parents
father
17421811
Baptism: December 26, 1742Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: July 18, 1811Nijmegen, Gelderland, Nederland
mother
17511823
Birth: March 3, 1751 34Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: February 20, 1823Nijmegen, Gelderland, Nederland
Marriage MarriageMay 24, 1772Nijmegen, Gelderland, Nederland
7 months
elder brother
17721854
Birth: December 19, 1772 29 21Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: May 26, 1854Nijmegen, Gelderland, Nederland
22 months
elder brother
17741855
Birth: October 9, 1774 31 23Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: February 14, 1855Nijmegen, Gelderland, Nederland
2 years
elder brother
1776
Birth: December 22, 1776 33 25Nijmegen, Gelderland, Nederland
2 years
elder brother
17781853
Birth: November 27, 1778 35 27Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: April 5, 1853Nijmegen, Gelderland, Nederland
3 years
himself
17811859
Birth: August 15, 1781 38 30Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: October 26, 1859Nijmegen, Gelderland, Nederland
23 months
younger sister
17831785
Birth: June 29, 1783 40 32Nijmegen, Gelderland, Nederland
Burial: September 24, 1785Nijmegen, Gelderland, Nederland
3 years
younger sister
1785
Birth: December 23, 1785 42 34Nijmegen, Gelderland, Nederland
8 years
younger brother
1793
Baptism: May 20, 1793 50 42Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death:
Family with Gertrudis Bergmans
himself
17811859
Birth: August 15, 1781 38 30Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: October 26, 1859Nijmegen, Gelderland, Nederland
wife
17761856
Birth: October 31, 1776Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: June 15, 1856Nijmegen, Gelderland, Nederland
Marriage MarriageOctober 25, 1806Nijmegen, Gelderland, Nederland
Birth@RAN@
Baptism@RAN@
Marriage@zoekakten.nl (register van huwelijkscommissarissen)@
Death@zoekakten.nl@
Baptism

Statie der Augustijnen Nijmegen

Getuigen: Henricus Kerste en Cornelia Dartel

Marriage

Huwelijksinschrijving Nijmegen, 3 oktober 1806:

Cornelis Hermsen J.M. oud 26 Jaaren geb. en woon. alhier. De ouderen present consenteerden. Geertruij Bergmans J.D. oud 27 Jaaren geb. en woonende alhier. De vader present consenteerde. Geboden: 5e october, 12e dito, 19e dito. Getrouwt den 24 October 1806 volgens attest. van J.J. Meijers R.P. alhier. Getuigen: A. de Mill en Cath. Roose.

Getuigen RK huwelijk: Antonie Bijrens en Joanna van der Bank