Petronilla Herremse, 1785

Name
Petronilla /Herremse/
Given names
Petronilla
Surname
Herremse
Also known as
/Aermse/
Birth
Baptism
Religion: RK
Note: Statie der Augustijnen Nijmegen

Statie der Augustijnen Nijmegen

Getuigen: Josephus Grandsir en Petronilla Janse

Baptism of a brother
Religion: RK
Note: Statie der Minderbroeders Nijmegen

Statie der Minderbroeders Nijmegen

Getuigen: Joannes Arents en Jacoba Kersten

Death of a father
Address: Zwanegast
Note: Waarschijnlijk!

Waarschijnlijk!
Henricus is in ieder geval overleden tussen 25 oktober 1806 en 20 februari 1823 en woonde inderdaad aan het Zwanegas.
Naam overledene (Franse akte) Henri Hermsen. Aangegeven door zijn twee vrienden Jean Guillaume Honingen en Henri van Campen, beide wonende te Nijmegen en van beroep spijkermaker.

Death of a mother
Address: Zwanengasch, Wijk B No. 460
Death of a brother
Address: Zwanengas
Note: De overlijdensakte is zo goed als onleesbaar.
Death of a brother
Address: Zwanengas BN 533
Death of a brother
Address: Zwanengas B No. 570
Death of a brother
Address: Bloemerstraat BN 200
Last change
September 29, 201715:04:58
Author of last change: TanjavdBerg
Family with parents
father
17421811
Baptism: December 26, 1742 Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: July 18, 1811Nijmegen, Gelderland, Nederland
mother
17511823
Birth: March 3, 1751 34 Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: February 20, 1823Nijmegen, Gelderland, Nederland
Marriage MarriageMay 24, 1772Nijmegen, Gelderland, Nederland
7 months
elder brother
17721854
Birth: December 19, 1772 29 21 Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: May 26, 1854Nijmegen, Gelderland, Nederland
22 months
elder brother
17741855
Birth: October 9, 1774 31 23 Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: February 14, 1855Nijmegen, Gelderland, Nederland
2 years
elder brother
1776
Birth: December 22, 1776 33 25 Nijmegen, Gelderland, Nederland
2 years
elder brother
17781853
Birth: November 27, 1778 35 27 Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: April 5, 1853Nijmegen, Gelderland, Nederland
3 years
elder brother
17811859
Birth: August 15, 1781 38 30 Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: October 26, 1859Nijmegen, Gelderland, Nederland
23 months
elder sister
17831785
Birth: June 29, 1783 40 32 Nijmegen, Gelderland, Nederland
Burial: September 24, 1785Nijmegen, Gelderland, Nederland
3 years
herself
1785
Birth: December 23, 1785 42 34 Nijmegen, Gelderland, Nederland
8 years
brother
1793
Baptism: May 20, 1793 50 42 Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death:
Birth
Baptism
Baptism

Statie der Augustijnen Nijmegen

Getuigen: Josephus Grandsir en Petronilla Janse

Note

Ook wel: Aermse