Joanna Degens, 17781850 (aged 72 years)

Name
Joanna /Degens/
Given names
Joanna
Surname
Degens
Also known as
Johanna /Catharina/
Baptism
Religion: RK
Note: Statie der Predikheren Nijmegen

Statie der Predikheren Nijmegen

Getuigen: Joannes Gieteno en Sibilla Gieteno

Marriage
Religion: RK
Source citation: @zoekakten.nl (register van huwelijkscommissarissen)@
Note: Huwelijksinschrijving Nijmegen, 7 mei 1802:

Huwelijksinschrijving Nijmegen, 7 mei 1802:

Hendrik Hermse J.M. oud 24 jaaren geb. en woon. alhier. De vader present consenteert. De moeder per litteras d.d. als boven.
Johanna Degens J.D. oud 23 jaaren geb. en woon. alhier. De moeder present consenteerd. Vaderloos volg. att. van de Lieut. Generaal von Wilkes d.d. Maastrigt 26 julij 1794.
Geboden: 9 meij, 16 dito, 23 dito. Getrouwt 23 Maij volg. att. van T.A. Lammerts R.P. alhier.
Getuigen: J.F. Hamer en C. Courbois

Getuigen RK huwelijk: Wilhelmina van Duuren en Maria Verweij

Occupation
Fruitverkoopster
Death
Note: De overlijdensakte is zo goed als onleesbaar.
Last change
October 2, 201716:32:39
Author of last change: TanjavdBerg
Family with Henricus Herremse
husband
17781853
Birth: November 27, 1778 35 27 Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: April 5, 1853Nijmegen, Gelderland, Nederland
herself
17781850
Baptism: August 21, 1778Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: September 6, 1850Nijmegen, Gelderland, Nederland
Marriage MarriageMay 23, 1802Nijmegen, Gelderland, Nederland
Baptism
Marriage
Source citation: @zoekakten.nl (register van huwelijkscommissarissen)@
Death
Baptism

Statie der Predikheren Nijmegen

Getuigen: Joannes Gieteno en Sibilla Gieteno

Marriage

Huwelijksinschrijving Nijmegen, 7 mei 1802:

Hendrik Hermse J.M. oud 24 jaaren geb. en woon. alhier. De vader present consenteert. De moeder per litteras d.d. als boven.
Johanna Degens J.D. oud 23 jaaren geb. en woon. alhier. De moeder present consenteerd. Vaderloos volg. att. van de Lieut. Generaal von Wilkes d.d. Maastrigt 26 julij 1794.
Geboden: 9 meij, 16 dito, 23 dito. Getrouwt 23 Maij volg. att. van T.A. Lammerts R.P. alhier.
Getuigen: J.F. Hamer en C. Courbois

Getuigen RK huwelijk: Wilhelmina van Duuren en Maria Verweij

Death

De overlijdensakte is zo goed als onleesbaar.