Gertrudis Bergmans, 17761856 (aged 79 years)

Name
Gertrudis /Bergmans/
Given names
Gertrudis
Surname
Bergmans
Also known as
Geertruij, /Geertruida/
Birth
Baptism
Religion: RK
Note: Statie der Augustijnen Nijmegen

Statie der Augustijnen Nijmegen

Getuigen: Joannes Kolf en Gertrudis Bergmans

Marriage
Religion: RK
Source citation: @zoekakten.nl (register van huwelijkscommissarissen)@
Note: Huwelijksinschrijving Nijmegen, 3 oktober 1806:

Huwelijksinschrijving Nijmegen, 3 oktober 1806:

Cornelis Hermsen J.M. oud 26 Jaaren geb. en woon. alhier. De ouderen present consenteerden.
Geertruij Bergmans J.D. oud 27 Jaaren geb. en woonende alhier. De vader present consenteerde.
Geboden: 5e october, 12e dito, 19e dito. Getrouwt den 24 October 1806 volgens attest. van J.J. Meijers R.P. alhier.
Getuigen: A. de Mill en Cath. Roose.

Getuigen RK huwelijk: Antonie Bijrens en Joanna van der Bank

Death
Address: Bloemerstraat BN 200
Last change
October 2, 201717:44:26
Author of last change: TanjavdBerg
Family with Cornelius Herremse
husband
17811859
Birth: August 15, 1781 38 30 Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: October 26, 1859Nijmegen, Gelderland, Nederland
herself
17761856
Birth: October 31, 1776Nijmegen, Gelderland, Nederland
Death: June 15, 1856Nijmegen, Gelderland, Nederland
Marriage MarriageOctober 25, 1806Nijmegen, Gelderland, Nederland
Birth
Baptism
Marriage
Source citation: @zoekakten.nl (register van huwelijkscommissarissen)@
Death
Baptism

Statie der Augustijnen Nijmegen

Getuigen: Joannes Kolf en Gertrudis Bergmans

Marriage

Huwelijksinschrijving Nijmegen, 3 oktober 1806:

Cornelis Hermsen J.M. oud 26 Jaaren geb. en woon. alhier. De ouderen present consenteerden.
Geertruij Bergmans J.D. oud 27 Jaaren geb. en woonende alhier. De vader present consenteerde.
Geboden: 5e october, 12e dito, 19e dito. Getrouwt den 24 October 1806 volgens attest. van J.J. Meijers R.P. alhier.
Getuigen: A. de Mill en Cath. Roose.

Getuigen RK huwelijk: Antonie Bijrens en Joanna van der Bank

Note

Ook wel: Gertrudis