Geurt Roelofsen, 16071661 (aged 54 years)

Name
Geurt /Roelofsen/
Given names
Geurt
Surname
Roelofsen
Also known as
/Roeloffsen, Roelofsz
Birth
Note: Rond 1607
Marriage
Religion: NG
Source citation: @Utrechts Archief@
Note: Huwelijksinschrijving Rhenen, 10 februari 1633:

Huwelijksinschrijving Rhenen, 10 februari 1633:
Geurt Roeloffsen J.m. van Agterberg en Merritgen Dircks J.d. mede van Agterberg.

Stadsgerecht Rhenen
Stukken betreffende boedels die door het stadsgerecht zijn vereffend
1635 (aged 28 years)
Source citation: @RHC Zuidoost Utrecht@
Note: Cornelis Andriessen, 57 jaar, Gijsbert Jacobsen, 50 jaar, Dirck Hendricksz, 50 jaar, en Geurt Roelofsen, 28 jaar, naaste buren van Thijman van Leuwen, won. op de bouwing Geresteege Achterberg.

Cornelis Andriessen, 57 jaar, Gijsbert Jacobsen, 50 jaar, Dirck Hendricksz, 50 jaar, en Geurt Roelofsen, 28 jaar, naaste buren van Thijman van Leuwen, won. op de bouwing Geresteege Achterberg.
Zij attesteren dat de weg gaande door de bouwing Geresteeg vanouds niet anders is geweest dan een baerwech voor de buren en niet geschikt is voor turfwagens.

Baptism of a son
Religion: NG
Note: Den 7. februarij het kint van Geurt Roelofsen, Achterberche, genaent Roelof.
Baptism of a son
Religion: NG
Note: Guert Roelofsen, Afterbergh, Vader.

Guert Roelofsen, Afterbergh, Vader.
het kint Cornelis.

Stadsbestuur Rhenen
Akte van verpachting
January 12, 1654 (aged 47 years)
Source citation: @RHC Zuidoost Utrecht@
Note: Akte van verpachting door de kerkmeesters aan Geurt Roelofsz van de helft van de Oosterkamp.

Akte van verpachting door de kerkmeesters aan Geurt Roelofsz van de helft van de Oosterkamp.

De Oosterkamp was een kamp land te Achterberg.

Stadsgerecht Rhenen
Akten van taxatie door het gerecht
June 13, 1658 (aged 51 years)
Source citation: @RHC Zuidoost Utrecht@
Note: Estimatie van het erf en goed gelegen Achterberg dat Rijck Jansz gebruikt, en de morgen land omtrent die bij Geurt Roelofsz gebruikt wordt.
Stadsbestuur Rhenen
Akte van verpachting
December 28, 1660 (aged 53 years)
Source citation: @RHC Zuidoost Utrecht@
Note: Akte van verpachting door de kerkmeesters aan Geurt Roelofsz van de Oosterkamp. Renversaal akte.
Notariële Archieven
Protokol notaris Johan Gilpin
December 11, 1661 (0 after death)
Source citation: @RHC Zuidoost Utrecht@
Note: Marrigje Dircks wed Geurt Roelofsen, Jacob Arisz x Haesken Dircks, Lambert Gijsbertsz x Hendersken Dirck en Jacob Roelofsz x Willemken Dircks, tezamen kinderen en dochters van zaliger Neeltgen Willems die getrouwd was met Cornelis Andriesz, willen geen erfgenaam zijn van de boedel van hun moeder.
Birth of a son
Birth of a son
Death
1661 (aged 54 years)
Last change
July 21, 201913:29:08
Author of last change: TanjavdBerg
Family with Merritgen Dircks
himself
16071661
Birth: 1607Achterberg, Utrecht, Nederland
Death: 1661
wife
Birth: Achterberg, Utrecht, Nederland
Death:
Marriage MarriageMarch 2, 1633Rhenen, Utrecht, Nederland
3 years
son
1636
Birth: Achterberg, Utrecht, Nederland
Death:
son
Death:
son
Marriage
Source citation: @Utrechts Archief@
Stadsgerecht Rhenen
Source citation: @RHC Zuidoost Utrecht@
Stadsbestuur Rhenen
Source citation: @RHC Zuidoost Utrecht@
Stadsgerecht Rhenen
Source citation: @RHC Zuidoost Utrecht@
Stadsbestuur Rhenen
Source citation: @RHC Zuidoost Utrecht@
Notariële Archieven
Source citation: @RHC Zuidoost Utrecht@
Birth

Rond 1607

Marriage

Huwelijksinschrijving Rhenen, 10 februari 1633:
Geurt Roeloffsen J.m. van Agterberg en Merritgen Dircks J.d. mede van Agterberg.

Stadsgerecht Rhenen

Cornelis Andriessen, 57 jaar, Gijsbert Jacobsen, 50 jaar, Dirck Hendricksz, 50 jaar, en Geurt Roelofsen, 28 jaar, naaste buren van Thijman van Leuwen, won. op de bouwing Geresteege Achterberg.
Zij attesteren dat de weg gaande door de bouwing Geresteeg vanouds niet anders is geweest dan een baerwech voor de buren en niet geschikt is voor turfwagens.

Stadsbestuur Rhenen

Akte van verpachting door de kerkmeesters aan Geurt Roelofsz van de helft van de Oosterkamp.

De Oosterkamp was een kamp land te Achterberg.

Stadsgerecht Rhenen

Estimatie van het erf en goed gelegen Achterberg dat Rijck Jansz gebruikt, en de morgen land omtrent die bij Geurt Roelofsz gebruikt wordt.

Stadsbestuur Rhenen

Akte van verpachting door de kerkmeesters aan Geurt Roelofsz van de Oosterkamp. Renversaal akte.

Notariële Archieven

Marrigje Dircks wed Geurt Roelofsen, Jacob Arisz x Haesken Dircks, Lambert Gijsbertsz x Hendersken Dirck en Jacob Roelofsz x Willemken Dircks, tezamen kinderen en dochters van zaliger Neeltgen Willems die getrouwd was met Cornelis Andriesz, willen geen erfgenaam zijn van de boedel van hun moeder.

Note

Ook wel: Oostercamp, Oesterkamp