Margrietha Neeltje Jansen, 19231999 (aged 76 years)

Name
Margrietha Neeltje /Jansen/
Given names
Margrietha Neeltje
Surname
Jansen
Also known as
Tante /Zus/
Birth
Source citation: @online-begraafplaatsen.nl@
Marriage
Residence
Y
Note: November 1925 Bennekom De Laar 11a

November 1925 Bennekom De Laar 11a
Februari 1928 Bennekom De Laar 7c
1930 Bennekom Strooijweg 27
11 Maart 1937 Bennekom Prins Bernhardlaan 39

Death of a maternal grandfather
Death of a maternal grandmother
Source citation: @Gelders Archief@
Death of a brother
Death of a brother
Death of a brother
Source citation: @Eigen archief@
Burial of a brother
Source citation: @Eigen archief@
Note: Gemeentelijke Begraafplaats, graf BE.15.L.4.

Gemeentelijke Begraafplaats, graf BE.15.L.4.
(Graf id-nummer 705861, Begraafplaatsnr.:647, Plaatsaanduiding: 02.K.03)

Death of a father
Burial of a father
Source citation: @Eigen archief@
Note: Gemeentelijke Begraafplaats

Gemeentelijke Begraafplaats
Familiegraf BE.10.B.31-31, in mei 2012 verplaatst naar het verzamelgraf op de begraafplaats in Bennekom.

Death of a mother
Burial of a mother
Source citation: @Eigen archief@
Note: Gemeentelijke Begraafplaats

Gemeentelijke Begraafplaats
Familiegraf BE.10.B.31-31, in mei 2012 verplaatst naar het verzamelgraf op de begraafplaats in Bennekom.

Death
November 19, 1999 (aged 76 years)
Source citation: @online-begraafplaatsen.nl@
Burial
Source citation: @Eigen archief@
Note: Gemeentelijke Begraafplaats

Gemeentelijke Begraafplaats
Graf BE.2.K.3.
(Graf id-nummer 578642, Begraafplaatsnr.: 647,
Plaatsaanduiding: 02.K.03)

Last change
May 13, 201911:02:33
Author of last change: TanjavdBerg
Family with parents
father
1887
Birth: November 4, 1887 34 33 Ede, Gelderland, Nederland
Death:
mother
1891
Birth: June 21, 1891 38 35 Midwolda, Groningen, Nederland
Death:
Marriage MarriageSeptember 2, 1911Ede, Gelderland, Nederland
6 months
elder brother
19121997
Birth: February 24, 1912 24 20 Bennekom, Gelderland, Nederland
Death: April 18, 1997Bennekom, Gelderland, Nederland
3 years
elder brother
19141990
Birth: September 12, 1914 26 23 Bennekom, Gelderland, Nederland
Death: November 28, 1990Bennekom, Gelderland, Nederland
6 years
elder brother
19211995
Birth: January 10, 1921 33 29 Bennekom, Gelderland, Nederland
Death: September 28, 1995
2 years
herself
19231999
Birth: June 11, 1923 35 31 Bennekom, Gelderland, Nederland
Death: November 19, 1999
Family with Klaas Veenendaal
husband
19232005
Birth: February 2, 1923
Death: April 21, 2005
herself
19231999
Birth: June 11, 1923 35 31 Bennekom, Gelderland, Nederland
Death: November 19, 1999
Marriage Marriage
Birth
Source citation: @online-begraafplaatsen.nl@
Residence
Death
Source citation: @online-begraafplaatsen.nl@
Burial
Source citation: @Eigen archief@
Residence

November 1925 Bennekom De Laar 11a
Februari 1928 Bennekom De Laar 7c
1930 Bennekom Strooijweg 27
11 Maart 1937 Bennekom Prins Bernhardlaan 39

Burial

Gemeentelijke Begraafplaats
Graf BE.2.K.3.
(Graf id-nummer 578642, Begraafplaatsnr.: 647,
Plaatsaanduiding: 02.K.03)

Note

Ook wel: Zus of Tante Zus