Hermina Jansen, 17351803 (aged 68 years)

Name
Hermina /Jansen/
Given names
Hermina
Surname
Jansen
Also known as
Hermijntje, /Herremina/
Birth
Marriage
Death of a husband
before August 1756 (aged 21 years)
Marriage
Note: Geurt Vermeer, weduwenaar van Geeske Schippers alhier, en Hermijntje Jansen weduwe van Harmen Theunisse in Zetten.
Baptism of a son
Religion: NG
Note: Vader: Geurt Vermeer

Vader: Geurt Vermeer
Moeder: Hermijn Jansen

Baptism of a daughter
Religion: NG
Note: Vader: Geurt Vermeer

Vader: Geurt Vermeer
Moeder: Hermijn Jansen

Baptism of a son
Note: Vader: Geurt Vermeer

Vader: Geurt Vermeer
Moeder: Hermijnie Jansen

Baptism of a daughter
Religion: NG
Note: Vader: Geurt Vermeer

Vader: Geurt Vermeer
Moeder: Hermijntje Jansen

Baptism of a daughter
Religion: NG
Note: Vader: Geurt Vermeer

Vader: Geurt Vermeer
Moeder: Hermijntje Janse

Baptism of a son
Religion: NG
Note: Vader: Geurt Vermeer

Vader: Geurt Vermeer
Moeder: Hermijntje Jansen

Marriage of a son
Religion: NG
Note: Huwelijksinschrijving Wageningen, 29 november 1783:

Huwelijksinschrijving Wageningen, 29 november 1783:

Gijsbert Vermeer J.M. en Hendrijna Hendriksen J.D. Beide geboren en woonende alhier.
Getr. alhier 14 Dec.

Marriage of a daughter
Note: Wageningen, 18 augustus 1787:

Wageningen, 18 augustus 1787:

Zijn alhier in ondertrouw opgenomen Willem van Wijk J.M. geboren te Venendaal en wonende alhier met Theodora Vermeer J.D. gebooren en woonende alhier.
Alhier getrouwt 2 Sept: 1787.

Marriage of a son
Note: Huwelijksinschrijving Wageningen 12 september 1789:

Huwelijksinschrijving Wageningen 12 september 1789:

Cornelis Vermeer J.M. en Meertje Hannisze J.D. beiden alhier gebooren en woonachtig.
Getr. alhier 2 oct: 89

Marriage of a daughter
Note: Huwelijksinschrijving Wageningen, 19 maart 1791:

Huwelijksinschrijving Wageningen, 19 maart 1791:

Jourje Jegers J.M. geboren te Boudsbert en woonachtig te Eede, met Dora Vermeer Wed. van Willem van Wijk gebore alhier en wonende te Eede.
Getr. den 7 April alhier.

Burial of a husband
Note: Geurt Vermeer Diakonij Nalatend Kinder
Burial of a son
Note: Van de diakonie
Death
Note: Den 20 Maart overleden en den 23 begraven Herremina Jansen Weduwe van Geurt Van Meer van de Bemmelen, diaconie.
Burial
Last change
January 22, 202012:50:24
Author of last change: TanjavdBerg
Family with Geurt Jansen Vermeer
husband
17151793
Birth: about 1715 30 26 Ochten, Gelderland, Nederland
Burial: July 23, 1793Wageningen, Gelderland, Nederland
herself
17351803
Birth: about 1735Randwijk, Gelderland, Nederland
Death: March 20, 1803Wageningen, Gelderland, Nederland
Marriage MarriageAugust 20, 1756Wageningen, Gelderland, Nederland
14 months
son
17571800
Baptism: October 13, 1757 42 22 Wageningen, Gelderland, Nederland
Burial: October 27, 1800Wageningen, Gelderland, Nederland
23 months
daughter
1759
Baptism: September 9, 1759 44 24 Wageningen, Gelderland, Nederland
Death:
14 months
son
1760
Baptism: October 23, 1760 45 25 Wageningen, Gelderland, Nederland
Death:
4 years
daughter
1764
Baptism: April 12, 1764 49 29 Wageningen, Gelderland, Nederland
Death:
4 years
daughter
17671835
Baptism: September 20, 1767 52 32 Wageningen, Gelderland, Nederland
Death: October 20, 1835Utrecht, Utrecht, Nederland
3 years
son
17701817
Baptism: April 12, 1770 55 35 Wageningen, Gelderland, Nederland
Death: December 30, 1817Wageningen, Gelderland, Nederland
Family with Hermen Theunisse
husband
herself
17351803
Birth: about 1735Randwijk, Gelderland, Nederland
Death: March 20, 1803Wageningen, Gelderland, Nederland
Marriage Marriage
Geurt Jansen Vermeer + Elsken Stephense van Meurs
husband
17151793
Birth: about 1715 30 26 Ochten, Gelderland, Nederland
Burial: July 23, 1793Wageningen, Gelderland, Nederland
husband’s partner
17181742
Birth: about 1718
Burial: September 20, 1742Wageningen, Gelderland, Nederland
stepdaughter
1742
Baptism: September 16, 1742 27 24 Wageningen, Gelderland, Nederland
Geurt Jansen Vermeer + Geeske Berentse Schippers
husband
17151793
Birth: about 1715 30 26 Ochten, Gelderland, Nederland
Burial: July 23, 1793Wageningen, Gelderland, Nederland
husband’s wife
Marriage MarriageMay 11, 1743Wageningen, Gelderland, Nederland
16 months
stepdaughter
17441820
Baptism: August 20, 1744 29 21 Wageningen, Gelderland, Nederland
Death: October 25, 1820Wageningen, Gelderland, Nederland
3 years
stepson
1747
Baptism: February 26, 1747 32 24 Wageningen, Gelderland, Nederland
Death:
3 years
stepson
1750
Baptism: April 30, 1750 35 27 Wageningen, Gelderland, Nederland
Death:
5 years
stepdaughter
17551830
Baptism: May 29, 1755 40 32 Wageningen, Gelderland, Nederland
Death: February 22, 1830Wageningen, Gelderland, Nederland
Birth
Marriage
Death
Burial
Marriage

Geurt Vermeer, weduwenaar van Geeske Schippers alhier, en Hermijntje Jansen weduwe van Harmen Theunisse in Zetten.

Death

Den 20 Maart overleden en den 23 begraven Herremina Jansen Weduwe van Geurt Van Meer van de Bemmelen, diaconie.

Note

Ook wel: Hermijntje, Herremina en Jansen