Anneijen Verwers, 1629

Name
Anneijen /Verwers/
Given names
Anneijen
Surname
Verwers
Also known as
/Annetien/
Birth of a brotherJan Jacob Verwers
1605

MarriageLuitien FrericksView this family
August 8, 1624
Source: AlleGroningers
Note: Huwelijksinschrijving Groningen, 10 augustus 1624

Huwelijksinschrijving Groningen, 10 augustus 1624

De Erb: Luitijen Frericks duerwaerder des Collegij absent sijn Bruoder de E. Johan Luitiens present ende de Erent duechtsame dochter Anneijen Verwers mede absent. Daervuer haer Neve Geert Llutens (?) Intervenieerde. Gecopuleert per Wesselium pastor den 8 augusti.

Birth of a sonAndreas Ludolphi
1625
Note: Rond 1625
Death of a fatherJacob Verwers

Death of a motherNN NN

Death before July 15, 1629

Last change April 30, 201721:31:20

Family with parents
father
mother
Marriage Marriage
herself
brother
16051642
Birth: 1605
Death: before May 6, 1642
Family with Luitien Frericks
husband
herself
Marriage MarriageAugust 8, 1624Groningen, Groningen, Nederland
17 months
son
16251684
Birth: 1625Groningen, Groningen, Nederland
Death: June 23, 1684
daughter
Marriage@AlleGroningers@
Marriage

Huwelijksinschrijving Groningen, 10 augustus 1624

De Erb: Luitijen Frericks duerwaerder des Collegij absent sijn Bruoder de E. Johan Luitiens present ende de Erent duechtsame dochter Anneijen Verwers mede absent. Daervuer haer Neve Geert Llutens (?) Intervenieerde. Gecopuleert per Wesselium pastor den 8 augusti.