Luitien Frericx,

Name
Luitien /Frericx/
Given names
Luitien
Surname
Frericx
Also known as
Luythien en /Luitgen/
Birth
Yes

Note: Ca. 1550
Occupation
Deurwachter der Staeten

Birth of a sonJohan Frericks
before 1588

Marriage of a childJohan FrericksClara JurjensView this family
November 23, 1606
Marriage of a childFrederick LuitiensGeertruid ColumbierView this family
January 8, 1615

Source: allegroningers.nl
Death of a sonFrederick Luitiens
June 10, 1624

Note: Tekst grafsteen:

Tekst grafsteen: ANNO 16.., DEN 10 JUNY, ... FREDERICK L... SECRETARIS ... REKEN ... CHRISTELICK ... HEERE ENT ... VERWACHTEN ... OPSTAN ... CHRISTO. [Op de voet van de steen:] ... YDEN ... MMEL. N.B. Frederick Luitjens, secretaris provinciale rekenkamer, overleden 10 juli 1624. Zie: RAG, Regeringsboek, 1623. Vgl. grafboek, grafnummers [Omgang] 21 en [Omgang] 22: Frerick Luttiens wed., eigenaar 15 juni 1629.

Marriage of a childLuitien FrericksAnneijen VerwersView this family
August 8, 1624
Source: AlleGroningers
Note: Huwelijksinschrijving Groningen, 10 augustus 1624

Huwelijksinschrijving Groningen, 10 augustus 1624

De Erb: Luitijen Frericks duerwaerder des Collegij absent sijn Bruoder de E. Johan Luitiens present ende de Erent duechtsame dochter Anneijen Verwers mede absent. Daervuer haer Neve Geert Llutens (?) Intervenieerde. Gecopuleert per Wesselium pastor den 8 augusti.

Marriage of a childRoelef RummerinckJantien LuitiensView this family
before 1641

Wapen

Note: Wapens: Rechts: Een rechterschuinbalk, begeleid van twee vleugels [Ludolphi]. Links: Gedeeld: I een…

Wapens: Rechts: Een rechterschuinbalk, begeleid van twee vleugels [Ludolphi]. Links: Gedeeld: I een halve adelaar; II In het schildhoofd twee rozen naast elkaar, in de schildvoet een roos, wellicht in het midden vergezeld van nog een voorwerp, thans afgesleten. Helmteken: een vlucht.317

Last change May 7, 201823:27:49

Family with Anna van Cleve
himself
wife
son
son
son
son
Private
daughter
Birth

Ca. 1550

Wapen

Wapens: Rechts: Een rechterschuinbalk, begeleid van twee vleugels [Ludolphi]. Links: Gedeeld: I een halve adelaar; II In het schildhoofd twee rozen naast elkaar, in de schildvoet een roos, wellicht in het midden vergezeld van nog een voorwerp, thans afgesleten. Helmteken: een vlucht.317